Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu
Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu V ostravském showroomu jsme pro vás na ukázku postavili bioklimatickou pergolu ARTOSI. Přijďte si ji vyzkoušet. Zajímá mě to
Ovládejte domácnost chytrým telefonem!
Ovládejte domácnost chytrým telefonem! Odkudkoliv již od 5 599 Kč s DPH Zajímá mě to
Zacláníme tam, kde je třeba...
Zacláníme tam, kde je třeba... žaluzie, rolety s motorizací Zajímá mě to
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete Nemusíte ani vystoupit z auta ;) Zajímá mě to
žaluzie, rolety s motorizací
žaluzie, rolety s motorizací zacláníme tam, kde je třeba Zajímá mě to
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign Žaluzie, rolety, markýzy a systémy chytré domácnosti
můžete objednávat i v našem e-shopu
Zajímá mě to
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou Udělejte si život jednodušší Zajímá mě to
Bližší informace

Venkovní žaluzie Cetta 80

O produktu

Venkovní žaluzie CETTA 80 je oblíbeným typem venkovní žaluzie a je vhodná pro použití u rodinných domů stejně jako pro zastínění větších objektů. Základním parametrem tohoto modelu venkovní žaluzie je šířka lamel 80mm. Plynulost naklápění lamel nabízí maximální komfort zastínění interiéru a také ochranu soukromí před nežádoucími pohledy. Vedení lamel u tohoto modelu je volitelné a to v provedení s vodícími lanky nebo s vodícími lištami. Provedení s vodícími lištami nabízí vysokou stabilitu žaluzie a maximálně brání pohybu lamel ve větru. Žaluzie v provedení s vodícími lištami je tak maximálně tichá. 

CETTU 80 jemožné ovládat ručně, pomocí tzv. zalamovací kliky, která visí v rovné svislé poloze nenápadně na straně okna. V případě potřeby se klika vyjme z držáku a lehce “zalomí“  do tvaru kliky pro snadnou manipulaci. V nabídce také máme celou řadu možností elektrického ovládání Somfy. Jednoduché pomocí vypínače nahoru – dolů s možností plynulého naklápění lamel, nebo také centrální ovládání s možností lokálních tlačítek. Samozřejmostí je také možnost komfortního dálkového ovládání

cz

Všechna provedení elektrického ovládání jemožné kombinovat s počasovými čidly, elektronickými hodinami,  popřípadě s různými počítačovými aplikacemi pro inteligentní domy. Široká nabídka barevných možností nám dovolí sladit a přizpůsobit žaluzii dokonale s exteriérem Vašeho domu a splnit tak i ty nejnáročnějšípožadavky Vás, našich zákazníků.

Nejste si jisti výběrem a potřebujete radu? Neváhejte nás kontaktovat.

Více

Technické parametry

Manuální ovládání zalamovací klika v provedení 45°a 90°; barevné provedení šedá/bílá/eloxovaný hliník
Elektrické ovládání vypínač nahoru/stop/dolů s funkcí naklápění, dálkové ovládání RTS, časové programovací hodiny, čidla počasí slunce/vítr/déšť, inteligentní domy (v závislosti na rozměrech žaluzie lze jedním motorem ovládat i více žaluzií současně)
Typická montáž mezi špalety, na okenní rám, na okenní otvor, provedení s boxem pod omítkou a skrytými vodícími lištami, montáž do překladu HELUZ, samonosné provedení. S montáží do překladu je nutné počítat již ve fázi projektu
Minimální šířka 600mm
Maximální šířka 4000mm; HELUZ: 3850mm
Maximální výška 4000mm; HELUZ: 1700mm (Cetta 80), 4000mm (Cetta 80 flexi lanko), 2800mm (Cetta 80 flexi vodící lišty), 2000mm (Cetta 80 slim)
Maximální plocha 8m2 (ovládání klikou); 16m2 (ovládání motorem)
Vedení lamel ocelové lanko ∅ 3,2mm potažené transparentním plastem; vodící lišty standardně 20x22mm eloxovaný hliník odstín stříbrný; bez vedení
Hmotnost žaluzie (kg/m2) 3,47; 3,55 v případě provedení FLEXI
Krycí galerie nábalu (krycí plech) dle přání dostupné různé varianty
Třída odolnosti proti větru/max.(km/h) do šířky stavebního otvoru 2,2m třída 4/(58) FLEXI 4/(58); šířka stav. otvoru 2,21 – 3,15m třída 2/(38) FLEXI ; šířka stav. otvoru 3,16 – 4,00 třída 1/(32) pouze FLEXI
Provedení lamel lamela tvaru „C“; šířka lamely 80mm; tloušťka plechu 0,42mm; matriál Al (hliník)
Horní profil standardně pozinkovaný plech 56x58mm Fe; natural Al (hliník) profil 58x60mm Al; možnost nástřiku RAL (příplatek)
Dolní profil 80x13mm Al; standardně eloxovaný hliník odstín stříbrný, možnost nástřiku RAL (příplatek)

Barevné variace

Na výběr máte nepřeberné množství barevných kombinací, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Zobrazení na PC může občas trochu mást, takže je nejlepší, když se přijdete podívat rovnou k nám na prodejnu. Katalog už pro Vás máme nachystaný.

Cetta 80 - Barevné provedení

RAL 3000 (Příplatkové) RAL 7016 (Příplatkové) RAL 7035 (Příplatkové) RAL 7038 (Příplatkové) RAL 7048 (Příplatkové) RAL 9005 (Příplatkové) RAL 9010 (Příplatkové) RAL 780 (Příplatkové) RAL 1015 (Základní) RAL 6005 (Základní) RAL 8014 (Základní) RAL 9003 (Základní) RAL 9006 (Základní) RAL 9007 (Základní)

Reference Cetta 80

Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80, Ostrava Venkovní žaluzie Cetta 80, Brose Kopřivnice Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80, Opava Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80, Ostrava Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80, Brose Kopřivnice Venkovní žaluzie Cetta 80, Brose Kopřivnice Venkovní žaluzie Cetta 80 Venkovní žaluzie Cetta 80

Vybavte nové venkovní žaluzie, nebo ty které už máte,
motorizací Somfy.

Život je mnohem jednodušší, když stačí stisknout tlačítko. A díky pohonu RTS máte k dispozici veškerý komfort dálkového ovládání. Už nemusíte procházet celý dům. Všechny vaše žaluzie jsou ovládány z téhož bodu – propojte svůj dům!

Výhody žaluzií s automatickým pohonem:

Ovládání žaluzií na celém domě z jednoho místaJeden ovladač nebo smartphone, a žaluzie v celém domě máte pod kontrolou.

 

Nejkompaktnější pohony na trhu

 

Plynulá regulace přirozeného světlaPusťte dovnitř jen tolik světla, kolik chcete. Díky našim pohonům nastavíte přesnou polohu lamel.

 

Ochrání vaše soukromíPustí dovnitř dostatek světla, ale ochrání vás před pohledy zvědavců.

 

Připraveno pro připojení do systému chytrého bydleníOvládejte dálkově nejen žaluzie, ale také rolety, vjezdovou bránu, garážová vrata, světla a další zařízení svého domu.

 

5 let zárukaProtože svým produktům věříme.

 

Partneři naší společnosti K&K design

Nezávazná poptávka

Předmět:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:
E-mail:*
Firma:
Město:*
Dotaz:
Email:
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím