Plissé

Látkové stínění Plissé je moderní druh stínění, který dodá Vašim oknům a interiéru bytu ten správný šmrnc.  Kompromis mezi látkovou roletou a hliníkovou interiérovou žaluzií s nekompromisní funkčností, co se stínění týká. 

Plissé je oblíbené nejen díky obrovskému výběru látek, ale také především díky velké variabilitě ovládání. Zejména ruční stahování shora i zespodu je velice oblíbené.  Plissé se vyrábí vždy na míru a montovat je možné různými způsoby, jako např. na okenní rám nebo přes celý otvor.  


plissé ostrava brno olomouc

Typy

Plissé, látkové stínění

Plissé, látkové stínění

PLISSÉ je látkové stínění, které nejen účinně zastíní Váš interiér, ale je také nádherným a velice moderním dekorativním stínicím prvkem. Výborně se hodí k zastínění atypických např. trojúhelníkových oken. Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je PLISSÉ ojedinělé tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně stažením horního a dolního profilu, čímž docílíme stínicí pruh libovolné výšky. PLISSÉ se skládá z horního a dolního profilu  z extrudovaného hliníku. Hlavní částí je skládaná látka, kterou lze dle libovolné varianty libovolně stahovat nahoru či dolů a lze také použít kombinaci dvou barevných provedení současně.  PLISSÉ může být také s bočním vedením šňůrkou nebo bez boční hovedení.

Od návrhu po montáž

Jsme K&Kdesign, s.r.o., tým odborníků s 20-ti letou praxí v oboru montáží interiérové a exteriérové stínicí techniky. Pro naši odbornost, dosaženou právě neocenitelnými praktickými zkušenostmi, jsme dnes vyhledávanými partnery předních českých, ale i zahraničních výrobců stínicí techniky, kteří se na nás obrací se zadáváním zakázek odborných montáží interiérových i venkovních žaluzií a rolet, markýz, ale také sekčních i rolovacích garážových vrat.

Moravští specialisté na stínicí techniku (venkovní žaluzie, rolety, markýzy, pergoly a garážová vrata)

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Profesionální realizace
Od návrhu po montáž

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Copyright © 2024 K&K design s.r.o. | ARSY line