Terasy

Využijte prostor svého domu naplno s revolučními terasami od K&K design!

Chcete mít terasu, která vás bude uchvacovat každý den po mnoho let? Inovativní technologie Millboard  kombinuje přírodní dekory s vysoce odolným kompozitním materiálem, který vám přináší ty nejlepší vlastnosti přírodního dřeva bez jeho nevýhod.

Naše terasová prkna jsou odlita z forem dřevěných desek a věrně imitují přirozenou texturu dřeva. Ale nejde jen o vzhled! Jsou extrémně odolná vůči hnilobě, plísním, škůdcům, kroucení i poškrábání. S terasami Millboard si můžete být jisti, že vydrží dlouhé roky bez potřeby složité údržby.

A teď pozor! U těchto teras je povrch překvapivě hladký díky skrytému vrutování. To znamená, že se nemusíte obávat žádných nevzhledných hlaviček vrutů, které by narušovaly krásu vaší terasy. Vaše terasa bude jednotná a elegantní.

Připravte se na závistivé pohledy sousedů! S terasami od K&K design získáte dokonalé místo pro relaxaci, setkávání s přáteli a vytváření nezapomenutelných chvil. Nechte svou domácnost vyniknout a udělejte si radost s našimi terasami.

Nenechte si tuto příležitost ujít! Kontaktujte nás ještě dnes a začněte stavět své venkovní království s terasami od K&K design.

Připravte se na výjimečný zážitek, který si budete užívat dlouhá léta!

Poznámka: Nabízíme také individuální konzultace a profesionální montáž, abychom vám zajistili dokonalý výsledek přesně podle vašich představ.

Terasy

Typy

Terasa Enhanced Grain

Terasa Enhanced Grain

Terasová prkna Enhanced Grain od Millboard vynikají díky svému zvýrazněnému dřevěnému vzoru, který je vytvořen jemným reliéfem. Každé prkno je pečlivě odléváno z forem s vybranými vzory, a aby se ještě více zdůraznila jejich struktura, jsou ručně dobarvována.

Každé prkno je jedinečné a celkový vzhled terasy je tak velmi přirozený a autentický.

Unikátní kompozitní terasová prkna představují skvělou alternativu k tradičním dřevěným nebo dřevoplastovým terasám.

Reliéfní povrch prken je inspirován strukturoubarvami vybraných druhů dřeva, což přidává terase neodolatelný vzhledpřírodní kouzlo.

Základním materiálem těchto prken je vysoce kvalitní polyuretanová pryskyřice, která je posílena minerálními vlákny, čímž se zajišťuje jejich pevnost a odolnost.

Terasa Weathered Oak

Terasa Weathered Oak

Prkna Weathered Oak od Millboard mají podobu velmi zvětralých dubových desek, které jsou použity jako vzor při odlévání těchto terasových prken.

V rámci designu jsou k dispozici tři varianty, které podtrhují strukturu prken. Každé prkno je ručně dobarveno, aby se ještě více zdůraznila jejich přírodní struktura.

Díky tomu, že každé prkno je mírně odlišné od ostatních, vytváří terasa velmi autentický vzhled, který připomíná přírodní proces zvětrávání dřeva.

Unikátní kompozitní terasová prkna Millboard jsou skvělou volbou jako alternativa k tradičním dřevěným nebo dřevoplastovým terasám.

Reliéfní povrch prken Millboard je inspirován strukturou a barvami vybraných druhů tvrdého dřeva, což dodává terase autenticitu a přírodní vzhled.

Základem těchto prken je vysoce kvalitní polyuretanová pryskyřice, která je vyztužena minerálními vlákny, čímž se zajišťuje jejich pevnost a dlouhodobá odolnost.

Terasa Lasta Grip

Terasa Lasta Grip

Terasová prkna Lasta Grip od Millboard představují bezpečnou volbu pro vaše venkovní prostory. S jejich inovativním designem spojujeme přírodní kouzlo dřevaprotiskluznými prvky, které zajišťují vynikající přilnavost i v mokrém prostředí.

V nabídce máme dvě stylové varianty, které splní vaše očekávání. Naše jedinečná kompozitní terasová prkna představují skvělou alternativu k tradičním dřevěným nebo dřevoplastovým terasám. Základním materiálem těchto prken je vysokokvalitní polyuretanová pryskyřice, která je obohacena minerálními vlákny, díky čemuž získáváme vynikající vlastnosti a odolnost.

Od návrhu po montáž

Jsme K&Kdesign, s.r.o., tým odborníků s 20-ti letou praxí v oboru montáží interiérové a exteriérové stínicí techniky. Pro naši odbornost, dosaženou právě neocenitelnými praktickými zkušenostmi, jsme dnes vyhledávanými partnery předních českých, ale i zahraničních výrobců stínicí techniky, kteří se na nás obrací se zadáváním zakázek odborných montáží interiérových i venkovních žaluzií a rolet, markýz, ale také sekčních i rolovacích garážových vrat.

Moravští specialisté na stínicí techniku (venkovní žaluzie, rolety, markýzy, pergoly a garážová vrata)

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Profesionální realizace
Od návrhu po montáž

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Copyright © 2024 K&K design s.r.o. | ARSY line