Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu
Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu V ostravském showroomu jsme pro vás na ukázku postavili bioklimatickou pergolu ARTOSI. Přijďte si ji vyzkoušet. Zajímá mě to
Ovládejte domácnost chytrým telefonem!
Ovládejte domácnost chytrým telefonem! Odkudkoliv již od 5 599 Kč s DPH Zajímá mě to
Zacláníme tam, kde je třeba...
Zacláníme tam, kde je třeba... žaluzie, rolety s motorizací Zajímá mě to
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete Nemusíte ani vystoupit z auta ;) Zajímá mě to
žaluzie, rolety s motorizací
žaluzie, rolety s motorizací zacláníme tam, kde je třeba Zajímá mě to
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign Žaluzie, rolety, markýzy a systémy chytré domácnosti
můžete objednávat i v našem e-shopu
Zajímá mě to
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou Udělejte si život jednodušší Zajímá mě to
Bližší informace

Garážová vrata Volta

O produktu

Rolovací garážová vrata VOLTA jsou vyjímečná svou samonosnou konstrukcí a cenovou dostupností. Jsou proto vhodná všude tam , kde není technicky možné namontovat běžná sekční garážová vrata. Rolovací garážová vrata VOLTA svou konstrukcí nezabírají prostor pod stropem garáže, kde mohou být umístěny např. takové prvky, jakými jsou různé druhy potrubí (např. voda, plyn, topení apd.), nebo různá dílenská zařízení např. kladky, zvedáky apod.

Konstrukce vrat je tvořena boxem (kastlíkem), do kterého se navíjí lamelová výplň vrat a kde je také umístěn elektrický trubkový pohon. Lamely jsou válcovány z hliníkového plechu a jsou zatepleny polyuretanovou pěnou bez obsahu freonů. Je možné na přání vybavit vrata také prosvětlujícími lamelami s okýnky nebo větracími otvory. Dále je konstrukce tvořena vodícími lištami z extrudovaného hliníku. Maximální šířku vrat můžeme dodat až 6m, maximální výšku až 6m při maximální ploše 32m2.

Ovládání vrat je zajištěno elektrickým pohonem, který je možné ovládat vypínačem, dálkovým ovládáním, kódovanou klávesnicí nebo také pomocí GSM klíče a mobilního telefonu. Vrata jsou vybavena tzv. bezpečnostními závěsy, které zabrání nedovolenému otevření vrat.

Rolovací vrata VOLTA je možné montovat na otvor zevnitř, ale také do otvoru nebo na otvor zvenčí. Jsou dostupná v nejrůznějších barevných provedeních a tudíž je možné sladit vrata pro Váš dům plně dle Vašich individuálních představ.

K motorizaci těchto vrat využíváme výrobky předního francouzského výrobce Somfy. Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Více


Technické parametry

Použití samostatné garáže, rodinné domy, obchodní galérie, zařízení obchodů a služeb, zemědělské a hospodářské budovy, autoservisy pro osobní a nákladní auta, veřejné budovy, hromadné garáže, skladovací a výrobní haly, výrobní závody, hangáry, logistická centra,
Maximální šířka vodící lišty 90mm-4500mm vodící lišty 150mm - 6000mm
Maximální výška box 300mm - 3200mm box 360mm - 4500mm ocelové konzoly 400mm - 6000mm
Box 300 x 300mm; 360 x 360mm; ocelové konzoly 400 x 400mm
Maximální plocha vrat 32,4 m2
Minimální výšky nadpraží (nad otvorem) při 100% průjezdu 400mm(box 300mm); 460mm (box 360mm); 500mm (ocelové konzoly 400mm)
Elektrické ovládání vypínač, klíčový vypínač, dálkové ovládání RTS, kódovaná klávesnice, GSM brána (mobil), fotobuňky, průmyslové ovládání nahoru/stop/dolů s nutností přidržení( tzv. mrtvý muž)
Elektropohon SOMFY (Francie, 5 let záruka)
Nouzové ovládání (výpadek el. proudu) vnitřní otevírání (standard) pomocí kliky, vnější uzamykatelné pomocí kliky
Montáž na otvor zevnitř, do otvoru, na otvor zvenku
Lamelová výplň křídla válcovaná hliníková lamela Alukon výška 77mm, tloušťka 19mm plněná polyuretanovou pěnou bez obsahu freonů
Vodící lišty 90 x 25mm (standard), 150 x 25mm dle rozměru vrat
Hmotnost křídla vrat cca 5,5kg/m2
Integrované dveře NELZE
Prosklení ANO, volitelné
Dekorační prvky NE
Barevné provedení lak bílá RAL9016 (standard), hnědá RAL8014 (standard), další barevné odstíny dle aktuálního vzorníku
Barevné dekory (imitace dřeva) ANO, dle aktuálního vzorníku

Barevné variace

Na výběr máte nepřeberné množství barevných kombinací, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Zobrazení na PC může občas trochu mást, takže je nejlepší, když se přijdete podívat rovnou k nám na prodejnu. Katalog už pro Vás máme nachystaný.

Nestandardní barvy dle vzorníku RAL

RAL KKdesign

Volta - barevné provedení

Teak Antracitová Béžová Bílá Jamaica hnědá Jedlová zeleň Kobaltová modř Mahagonová renolit Mechová zeleň Purpurová Šedá Stříbrná Tmavě hnědá Uhlová černá Zlatý dub renolit

Volta - reference

garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta garážová vrata rolovací volta

Partneři naší společnosti K&K design

Nezávazná poptávka

Předmět:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:
E-mail:*
Firma:
Město:*
Dotaz:
Email:
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím