Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu
Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu V ostravském showroomu jsme pro vás na ukázku postavili bioklimatickou pergolu ARTOSI. Přijďte si ji vyzkoušet. Zajímá mě to
Ovládejte domácnost chytrým telefonem!
Ovládejte domácnost chytrým telefonem! Odkudkoliv již od 5 599 Kč s DPH Zajímá mě to
Zacláníme tam, kde je třeba...
Zacláníme tam, kde je třeba... žaluzie, rolety s motorizací Zajímá mě to
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete Nemusíte ani vystoupit z auta ;) Zajímá mě to
žaluzie, rolety s motorizací
žaluzie, rolety s motorizací zacláníme tam, kde je třeba Zajímá mě to
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign Žaluzie, rolety, markýzy a systémy chytré domácnosti
můžete objednávat i v našem e-shopu
Zajímá mě to
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou Udělejte si život jednodušší Zajímá mě to
Bližší informace
4Čvn.

5+1 okouzlujících výhod moderních hliníkových pergol

5+1 okouzlujících výhod moderních hliníkových pergol

Pokud na zahradě, terase nebo dvorku postrádáte stín, můžete zvážit pořízení pergoly. V KKdesign jsme si oblíbili moderní bioklimatické pergoly z hliníku s chytrým ovládáním. A máme hned 5+1 důvodů, proč si myslíme, že hliníková pergola může být tím pravým přístřeškem i pro váš relax.1) Nemá škůdce


Červotoč si na hliníku nepochutná.

Zahradní pergoly ze dřeva jsou často vydány napospas škůdcům jako jsou červotoči a další dřevokazný hmyz. Dřevo také rády ničí houby a plísně, které dokáží prorůst do jeho struktur a některé z nich zvládnou s přehledem zničit celé trámové kontrukce. Na hliníku si nic takového nepochutná. Pokud se vyznáte ve vlastnostech kovů, asi víte, že s hlíníkem příliš nepochodí ani vzdušná koroze. Kov pergol je navíc ošetřen extruzí, která zajišťuje vynikající kvalitu povrchů.

2) Žádná zvláštní údržba

Zapomeňte na každoroční natírání.

Vzhledem k potřebě zvýšené ochrany dřeva před přírodními vlivy je dlouhodobá údržba dřevěné pergoly poměrně náročná. Pergolu je potřeba pravidelně natírat, přebrušovat a impregnovat, jinak si na ní příroda pochutná. To může být celkem příjemná práce, ale ruku na srdce: Kdo na to má doopravdy čas? Hliníková pergola oproti tomu vyžaduje naprosto minimální údržbu a na zahradě vydrží dekády v perfektním stavu. Můžete s ní zapomenout na každoroční natírání a přinejhorším ji občas omyjete vodou. 

3) Variabilní pohodlí


Sklopné lamely a osvětlení, co víc si přát?

Jednou z velkých předností hliníkové pergoly je také možnost přizpůsobit si její vlastnosti na míru dané situaci. K tomu slouží především motorizovace střešních náklopných lamel. Svítí sluníčko málo? Stačí sklopit střešní lamely do lepšího úhlu, například pomocí dálkového ovládání. Prší? Stačí jedno tlačítko a pergola je chráněna před deštěm. Většinu pergol lze navíc vylepšit o boční rolety, které v případě potřeby ochrání osazenstvo před větrem nebo zvědavými pohledy zpoza plotu. Hliníkové pergoly jsou většinou k dostání v několika barevných provedeních tak, aby co nejlépe ladily se zbytkem nemovitosti.

4) Ekologická volba

Hliníková pergola je šetrná k životnímu prostředí.

Hliníku se přezdívá také zelený kov, protože patří k nejpřátelštějším kovům vůči životnímu prostředí. Je možné ho perfektně recyklovat a lidstvo to také nadšeně dělá. Cca 75 % veškerého hliníku, který byl kdy vyroben, se díky recyklaci používá dodnes a pro planetu je to velká úleva: Jeho recyklace ušetří 95 % energie, která se jinak při jeho extrakci ze surových materiálů používá. Recyklovat se dá v podstatě donekonečna a údajně jde dokonce o vůbec nejrecyklovanější materiál na světě. S hliníkovou pergolou tak nemá žádný problém ani planeta.

5) Polibek budoucnosti


Svěží design, perfektní především pro milovníky moderní architektury, je jen špičkou ledovce. Ty nejoblíbenější hliníkové pergoly navíc nabízí celou řadu funkcí, typických pro zařízení chytré domácnosti. Kompletní motorizace, dálkové ovládání, možnost automatizace pomocí čidla na počasí a programovacích hodin… to vše zajistí, že se pergola bude chovat vždy tak, jak potřebujete a poskytne vám nejpříjemnější možné podmínky pro pobyt pod ní.

+) Všechny klasické výhody

V létě nemůže existovat větší pohoda.

Když odhlédneme od výhod, které platí konkrétně pro hliníkové pergoly, připomeňme si několik obecných důvodů, proč vlastně lidé pergoly všech možných typů tolik milují: 

  • Rozšiřují obytný prostor pozemku.
  • Ochrání před některými nepříznivými vlivy počasí a prodlouží tak venkovní sezónu. 
  • Poskytují úlevu před přímým slunečním zářením.
  • Většina z nich ochrání posezení také před deštěm.
  • Jsou skvělým místem pro oslavy a posezení s rodinou a přáteli. 
  • Pergola zpravidla zvyšuje hodnotu nemovitosti při případném prodeji. 
  • Z architektonického hlediska definují prostor.
  • Pro ještě lepší ochranu ji lze vybavit například screenovými roletami.

Trh s hliníkovými pergolami nedávno nastartoval i v Česku. V KKdesign jsme pro vás vybrali modely, které jsou podle nás na trhu nejzajímavější. Podívejte se na nabídku v našem sortimentu, například na bioklimatickou pergolu ARTOSI. Zaujaly hliníkové pergoly i vás? Ozvěte se nám pro nezávaznou konzultaci. Rádi vám pomůžeme správnou pergolu vybrat, zaměřit i nainstalovat.

Partneři naší společnosti K&K design

Nezávazná poptávka

Předmět:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:
E-mail:*
Firma:
Město:*
Dotaz:
Email:
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím