Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu
Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu V ostravském showroomu jsme pro vás na ukázku postavili bioklimatickou pergolu ARTOSI. Přijďte si ji vyzkoušet. Zajímá mě to
Ovládejte domácnost chytrým telefonem!
Ovládejte domácnost chytrým telefonem! Odkudkoliv již od 5 599 Kč s DPH Zajímá mě to
Zacláníme tam, kde je třeba...
Zacláníme tam, kde je třeba... žaluzie, rolety s motorizací Zajímá mě to
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete Nemusíte ani vystoupit z auta ;) Zajímá mě to
žaluzie, rolety s motorizací
žaluzie, rolety s motorizací zacláníme tam, kde je třeba Zajímá mě to
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign Žaluzie, rolety, markýzy a systémy chytré domácnosti
můžete objednávat i v našem e-shopu
Zajímá mě to
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou Udělejte si život jednodušší Zajímá mě to
Bližší informace

Venkovní žaluzie Zetta 90

O produktu

Venkovní žaluzie ZETTA 90 patří mezi technologicky nejvyspělejší modely venkovního stínění v oblasti stínicí techniky. Lamely mají šířku 90mm a mají tvar písmene „Z“. Díky tomu je tento model venkovní žaluzie nejstabilnější a nejtužší. V zavřeném stavu tak vytváří celistvou kompaktní plochu a dokonale se do sebe uzavřou. Tím je zaručeno dokonalé zastínění. Každá jednotlivá lamela obsahuje zalisovanou distanční gumu po celé své délce, čímž je zajištěn maximální termoregulační efekt a také minimalizace hluku. Doporučujeme montáž pomocí purenitového boxu

Venkovní žaluzie ZETTA 90 se výborně hodí k zastínění rodinných, ale také administrativních budov. V porovnání s žaluzií ZETTA 70 je ZETTA 90 vhodnější k zastínění větších ploch vzhledem k tomu, že lamely působí opticky větším dojmem. Venkovní žaluzii ZETTA 90 je dostupná pouze ve variantě s vodícími lištami, které zajišťují stabilitu ve větru. Venkovní žaluzii ZETTA 90 je možné ovládat ručně, pomocí tzv. zalamovací kliky, která visí v rovné svislé poloze nenápadně na straně okna. V případě potřeby se klika vyjme z držáku a lehce “zalomí“ do tvaru kliky pro snadnou manipulaci. 

V nabídce také máme celou řadu možností elektrického ovládání Somfy.

cz

Jednoduché pomocí vypínače nahoru – dolů s možností plynulého naklápění lamel, nebo také centrální ovládání s možností lokálních tlačítek. Samozřejmostí je také možnost komfortního dálkového ovládání. Všechna provedení elektrického ovládání je možné kombinovat s počasovými čidly, elektronickými hodinami,  popřípadě s různými počítačovými aplikacemi pro inteligentní domy. Široká nabídka barevných možností nám dovolí sladit a přizpůsobit žaluzii dokonale s exteriérem Vašeho domu a splnit tak i ty nejnáročnější požadavky Vás, našich zákazníků. Venkovní žaluzie ZETTA 90 se svou koncepcí právem řadí navrchol exteriérové stínicí techniky.

Nejste si jisti výběrem a potřebujete radu? Neváhejte nás kontaktovat.

Více

Technické parametry

Manuální ovládání zalamovací klika v provedení 45°a 90°; barevné provedení šedá/bílá/eloxovaný hliník
Elektrické ovládání vypínač nahoru/stop/dolů s funkcí naklápění, dálkové ovládání RTS, časové programovací hodiny, čidla počasí slunce/vítr/déšť, inteligentní domy (v závislosti na rozměrech žaluzie lze jedním motorem ovládat i více žaluzií současně)
Typická montáž mezi špalety, na okenní rám, na okenní otvor, provedení s boxem pod omítkou a skrytými vodícími lištami, montáž do překladu HELUZ, samonosné provedení. S montáží do překladu či po omítku je nutné počítat již ve fázi projektu
Minimální šířka 600mm
Maximální šířka 4000mm; HELUZ: 3850mm
Maximální výška 4000mm; HELUZ: 1900mm
Maximální plocha 8m2 (ovládání klikou); 16m2 (ovládání motorem)
Vedení lamel vodící lišty standardně 20x22mm eloxovaný hliník odstín stříbrný; bez vedení
Hmotnost žaluzie (kg/m2) 3,53
Krycí galerie nábalu (krycí plech) dle přání dostupné různé varianty
Třída odolnosti proti větru/max.(km/h) do šířky stavebního otvoru 2,4m třída 6/(90); šířka stav. otvoru 2,41 – 4,00m třída 5/(74)
Provedení lamel lamela tvaru „Z“; šířka lamely 90mm; tloušťka plechu 0,42mm; matriál Al (hliník)
Horní profil standardně pozinkovaný plech 56x58mm Fe; natural Al (hliník) profil 58x60mm Al; možnost nástřiku RAL (příplatek)
Dolní profil 93x14mm Al; standardně eloxovaný hliník odstín stříbrný, možnost nástřiku RAL (příplatek)

Barevné variace

Na výběr máte nepřeberné množství barevných kombinací, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Zobrazení na PC může občas trochu mást, takže je nejlepší, když se přijdete podívat rovnou k nám na prodejnu. Katalog už pro Vás máme nachystaný.

Krásné Pole

Venkovní žaluzie Zetta 90, terasová markýza Palladio Venkovní žaluzie Zetta 90, terasová markýza Palladio Venkovní žaluzie Zetta 90, terasová markýza Palladio Venkovní žaluzie Zetta 90, terasová markýza Palladio Venkovní žaluzie Zetta 90, terasová markýza Palladio Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90

Zetta 90 - Barevné provedení

RAL 1015 (Základní) RAL 3000 (Příplatkové) RAL 6005 (Základní) RAL 7016 (Příplatkové) RAL 7035 (Příplatkové) RAL 7038 (Příplatkové) RAL 7048 (Příplatkové) RAL 780 (Příplatkové) RAL 8014 (Základní) RAL 9003 (Základní) RAL 9005 (Příplatkové) RAL 9006 (Základní) RAL 9007 (Základní) RAL 9010 (Příplatkové)

Reference Zetta 90

Venkovní žaluzie Zetta 90, Olomouc Venkovní žaluie Zetta 90, Šenov Venkovní žaluzie Zetta 90, Kravaře Venkovní žaluie Zetta 90, Šenov Venkovní žaluzie Zetta 90, Frýdek Místek Venkovní žaluie Zetta 90, Šenov Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90, Frýdek Místek Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90, Praha Venkovní žaluzie Zetta 90, Frýdek Místek Venkovní žaluzie Zetta 90, Kravaře Venkovní žaluzie Zetta 90, Frýdek Místek Venkovní žaluzie Zetta 90, Opava Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90, Třebíč Venkovní žaluzie Zetta 90 Venkovní žaluzie Zetta 90, Třebíč Venkovní žaluzie Zetta 90, Kravaře Venkovní žaluzie Zetta 90, Frýdek Místek Venkovní žaluzie Zetta 90, Opava Venkovní žaluzie Zetta 90, Třebíč Venkovní žaluzie Zetta 90, Opava

Vybavte nové venkovní žaluzie, nebo ty které už máte,
motorizací Somfy.

Život je mnohem jednodušší, když stačí stisknout tlačítko. A díky pohonu RTS máte k dispozici veškerý komfort dálkového ovládání. Už nemusíte procházet celý dům. Všechny vaše žaluzie jsou ovládány z téhož bodu – propojte svůj dům!

Výhody žaluzií s automatickým pohonem:

Ovládání žaluzií na celém domě z jednoho místaJeden ovladač nebo smartphone, a žaluzie v celém domě máte pod kontrolou.

 

Nejkompaktnější pohony na trhu

 

Plynulá regulace přirozeného světlaPusťte dovnitř jen tolik světla, kolik chcete. Díky našim pohonům nastavíte přesnou polohu lamel.

 

Ochrání vaše soukromíPustí dovnitř dostatek světla, ale ochrání vás před pohledy zvědavců.

 

Připraveno pro připojení do systému chytrého bydleníOvládejte dálkově nejen žaluzie, ale také rolety, vjezdovou bránu, garážová vrata, světla a další zařízení svého domu.

 

5 let zárukaProtože svým produktům věříme.

 

Partneři naší společnosti K&K design

Nezávazná poptávka

Předmět:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:
E-mail:*
Firma:
Město:*
Dotaz:
Email:
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím