Ramena markýzy Italia Balcony

Rozkládací ramena balkónové markýzy jsou základním prvkem ovlivňujícím kvalitu propnutí látky a tím i celé markýzy. Jsou vyrobena z lehkých hliníkových slitin a povrchově upravena metodou práškového lakování. Ramena mají délku 0,7 m a nastavitelnost úhlu sklonu 0° až 180°. Standardní délka látky je 2,1 m. Na konci ramen jsou speciální úchyty, kterými lze ramena pevně přišroubovat k zábradlí balkónu, lodžie nebo terasy. Ramena mohou zůstat takto trvale přišroubovaná.

Na obou koncích ramen jsou speciální háčky, za které je možné přichytit přední lištu ve dvou různých polohách: na konec ramen nebo k jejich patě u zábradlí. Uchycením přední lišty k patě ramen můžete docílit maximálního zastínění a současně soukromí. Vysunutí markýzy se provede prostřednictvím kliky do polohy, kdy je možné přední lištu zaháknout na přišroubovaná ramena. Po zafixování ramen prostřednictvím stavitelných šroubů do požadovaného úhlu je možné látku napnout částečným zasunutím markýzy.

S výhledem 90°/ Bez výhledu 180°/ Bez výhledu 90°

Od návrhu po montáž

Jsme K&Kdesign, s.r.o., tým odborníků s 20-ti letou praxí v oboru montáží interiérové a exteriérové stínicí techniky. Pro naši odbornost, dosaženou právě neocenitelnými praktickými zkušenostmi, jsme dnes vyhledávanými partnery předních českých, ale i zahraničních výrobců stínicí techniky, kteří se na nás obrací se zadáváním zakázek odborných montáží interiérových i venkovních žaluzií a rolet, markýz, ale také sekčních i rolovacích garážových vrat.

Moravští specialisté na stínicí techniku (venkovní žaluzie, rolety, markýzy, pergoly a garážová vrata)

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Profesionální realizace
Od návrhu po montáž

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Copyright © 2024 K&K design s.r.o. | ARSY line