Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu
Bioklimatická pergola Artosi v našem showroomu V ostravském showroomu jsme pro vás na ukázku postavili bioklimatickou pergolu ARTOSI. Přijďte si ji vyzkoušet. Zajímá mě to
Ovládejte domácnost chytrým telefonem!
Ovládejte domácnost chytrým telefonem! Odkudkoliv již od 5 599 Kč s DPH Zajímá mě to
Zacláníme tam, kde je třeba...
Zacláníme tam, kde je třeba... žaluzie, rolety s motorizací Zajímá mě to
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete
S našimi vraty a motorizací Somfy už nikdy nezmoknete Nemusíte ani vystoupit z auta ;) Zajímá mě to
žaluzie, rolety s motorizací
žaluzie, rolety s motorizací zacláníme tam, kde je třeba Zajímá mě to
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign
Pohodlný nákup v e-shopu KKdesign Žaluzie, rolety, markýzy a systémy chytré domácnosti
můžete objednávat i v našem e-shopu
Zajímá mě to
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou
Pohodlný a bezpečný domov pod Vaší kontrolou Udělejte si život jednodušší Zajímá mě to
Bližší informace

Markýzy s možností motorizace

Markýza je druh doplňkového stínění, které pomáhá regulovat intenzivní sluneční záření, a tím i teplo, které se vyskytuje jak venku (např. na terase), tak vevnitř, a dokáže snížit náklady za klimatizaci a vytvořit komfortní prostředí pro odpočinek.

Markýzy montujeme k vnější straně budovy - nad okna, dveře nebo terasu. Lze přidat sloupky pro rozšíření na chodník (jako je tomu např. u hotelů nebo zahrádek restaurací).

Typy markýz:

Pro výběr správného typu je důležité vědět, kde bude markýza umístěna - na východ, jih či západ a zda je straná návětrná. Pokud jde o stranu domu, kde hodně fouká vítr, bude potřeba zvolit robustnější, odolnější markýzu s pevnější konstrukcí.

Markýzy slouží primárně jako ochrana před sluncem, nikoliv deštěm. Přestože si díky nepromokavosti poradí s mírnou přeháňkou, při silnějším dešti nesmí být vysunuta, protože voda by mohla zatížit ramena.

Otevřené markýzy jsou levnější variantou, nejsou ale chráněny kazetou. Pokud to však dům umožňuje, je možné je umístit pod převis střechy. Kazetové oproti tomu chrání celou látku proti zašpinění a klimatickým vlivům, zejména v zimním období.

Potahy jsou vyrobeny z kvalitní látky s UV ochranou, které v závislosti na barevném odstínu propouští určité množství světla.

Ovládání může být manuální nebo elektrické. Markýzy s manuálním ovládáním jsou opatřeny klikou. Vysouvání nebo zasouvání může být ale náročné a zdlouhavé zejména u velkých markýz a doporučuje se komfortnější motorizace. Elektrický motor je umístěn ve válci markýzy a vidět je pouze vývod kabelu pro napájení. Vy tak stisknete jen tlačítko na dálkovém ovladači nebo chytrém telefonu.


Možností je i automatizace - v závislosti na počasí či denní době se markýza vysune a vy přijdete na příjemně chladnou terasu, aniž by sálalo teplo zespodu.

Pamatujte, že markýza musí být tak velká, aby byl stín pod markýzou dostatečný.

Níže naleznete velký výběr venkovních, ale i balkónových markýz. Velký výběr dekorů je samozřejmě součástí katalogu. Věříme že si u nás vyberete. Neváhejte nás kontaktovat přes formulář vlevo - rádi vám poradíme s výběrem a pošleme cenovou nabídku, nebo se podívejte na naše reference.

Seznam podkategorií pro markýzy

Seznam produktů

Motorizace Somfy pro markýzy

To poslední, co chcete dělat v horkých dnech, je točit obtížně ovladatelnou klikou. Ovládejte svou markýzu pomocí chytrého telefonu, nebo dálkového ovládání. Jedno tlačítko, a markýza zajistí příjemný stín.

Partneři naší společnosti K&K design

Nezávazná poptávka

Předmět:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:
E-mail:*
Firma:
Město:*
Dotaz:
Email:
Varování

Zavřít

Tyto internetové stránky používají soubory cookie Více informací zde.

Souhlasím