Konstrukce, její šířka a varianty montáže u markýzy Italia

Konstrukce je navržena s cílem maximálně efektivního využití materiálů. Na rozdíl od jiných markýz zde není hlavní nosný jekl, který bývá osazen nosnými prvky, ale vše je integrováno do dvou univerzálních úchytů. Na těchto úchytech je osazen navíjecí mechanismus.

Šířka konstrukce je rozměr rovnoběžný se stěnou, na kterou se markýza připevňuje. Tento rozměr je stálý a nelze jej po vyrobení markýzy upravovat. Maximální šířka je 5 m. Šířku lze volit do této maximální hodnoty libovolně.

To je vše co potřebujete, vyhovuje-li vám plocha zastínění a máte-li možnost uchycení markýzy přesně v místech po obou stranách její šířky. Konstrukce totiž neumožňuje volné posouvání kotvících konzol tak, jak je to běžné u ostatních námi nabízených typů markýz.

Ideálním místem pro upevnění markýz Italia je umístění pod stropem nebo stříškou, kde je markýza chráněna před nepříznivými vlivy počasí jako je déšť a sníh. Pro větší ochranu lze zvolit kazetovou verzi této markýzy. Tímto se výrazně prodlouží její životnost. Zvolit můžete mezi uchycením markýzy na stěnu nebo do stropu. Konstrukce je povrchově upravena metodou práškového lakování a je dostupná v bílé barvě RAL 9010.

Od návrhu po montáž

Jsme K&Kdesign, s.r.o., tým odborníků s 20-ti letou praxí v oboru montáží interiérové a exteriérové stínicí techniky. Pro naši odbornost, dosaženou právě neocenitelnými praktickými zkušenostmi, jsme dnes vyhledávanými partnery předních českých, ale i zahraničních výrobců stínicí techniky, kteří se na nás obrací se zadáváním zakázek odborných montáží interiérových i venkovních žaluzií a rolet, markýz, ale také sekčních i rolovacích garážových vrat.

Moravští specialisté na stínicí techniku (venkovní žaluzie, rolety, markýzy, pergoly a garážová vrata)

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Profesionální realizace
Od návrhu po montáž

Montáže provádíme v okolí těchto měst:

Brno
Ostrava
Olomouc
Jeseník
Prostějov
Přerov
Šumperk
Opava
Bruntál
Frýdek-Místek
Karviná
Nový Jičín
Blansko
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Více
Copyright © 2024 K&K design s.r.o. | ARSY line